[zaack]
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym zauważyć ze pod biografią Titiego jest news Moltes Felicitats Leo, chyba że mi sie cos chrzani ;>>
0
"Andrei chciałby grać w Anglii," - a czy jeszcze niedawno nie deklarował swojej miłości do Barcelony? Chyba pomyliłem piłkarzy :(
0
Soltyz
bez obrazy ale lamentujesz jak stara baba ;]
swoją drogą .. może Puyol powinien częściej z ławki wchodzić jak ma takie bramki strzelać ;>
0
Napiszcie mi jedno, co wy chcecie od tego Henry'ego?!! W ważnych spotkaniaxch bramki strzela zalicza, również stosunkowo wiele asyst jak na napastnika ... czego można od niego więcej oczekiwać?! Brak skuteczności? Pokażcie mi napastnika który wykorzystuje wszystkie okazje w meczu! Nie ulega wątpliwości że to nie jest ten goleador z londynu i zapewne nigdy już nuim nie bedzie ale jak na swój wiek i fakt że przeszedł ciężką kontuzje ze swoich zadań wywiązuje sie co najmniej poprawnie!
Wierze że to bedzie sezon i Barcy i Titiego!
0
Pep jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu! teraz jestem tego pewien. Nie ważne jak bedzie przebiegał sezon, ten człowiek żyje meczem od 1 do ostatniej minuty, wykazuje takie przywiązanie do barw klubowych, taką energie na ławce aż miód na serce ;) Uwielbiam tego gościa, uwielbiam jego charakter. Do tej pory było dla mnie jakoś obojętne kto bedzie kierował tym 'sterem', ważne były tylko wyniki .. teraz nie wyobrażam sobie aby trenerem Barcelony mógł zostać ktoś inny! Fantastyczny człowiek, jestem nim cholernie zachwycony i życze mu wielu sukcesów ;))
0
@fotka - Alves prezentuje strój superdomowy na mecz z Wisłą ;D
0
WiernyCules
a w szachach Barcelona drużynowo jest mocna?
0
jesuuu Edek10 [*]
0
kubusny
szczerze watpie czy zasiądzie ich nawet te 60 tys.
a jeśli nawet, to tylko z ciekawości by obejrzeć pierwszy mecz o stawke Pepa ;] to wszystko
0
oo masq wreszcie napisał coś w swoim stylu, czyli mądrego ;>>
ale ja i tak bardziej chce ujrzeć Davida na CN ;)
0
...chyba dla niego, ten dwumecz powinien być dla niego jak finał ;>
0
brudnyjack
odstaw lepiej tą ruską mete, źle szkodzi przede wszystkim na głowe ..
0
hobotom
przed rozpoczeciem ubiegłego sezonu Real również grał piach, każdy sie podniecał że Pepe gra słabo, że cała drużyna gra słabo, a Barca przeciwnie, grała jak to zwykle w presezonach, bardzo dobrze i skutecznie. Jak wszyscy wiemy ubiegły sezon skonczył sie tak jak sie skonczył więc radze wyluzować z wyjątkowym hurraoptymizmem ;]]
0
"trudno uwierzyć, że w ciągu 4 dni jakie zostały do meczu z Wisłą, nastąpi nagła eksplozja jego umiejętności." - :O to Henry gdzieś zgubił swoje umiejętnosci? Fascynujące ...
kompletnie nie obchodzi mnie forma i skuteczność zawodników z presezonu, forme mają mieć na początek rozgrywek! A wierze że Henry takowa nabedzie ;>
0
Mushroom
'nie ma zawodnika nie do wyjęcia' - by masq -,-
zgadzam sie co do słowa ze sciahem jak zwykle z reszta xD
0
Znakomity pomysł, gratuluje, wreszcie coś nowego ;>
0
Jesli Etoo odejdzie Didier jest NAJLEPSZĄ opcją spośród wszystkich napastników!
0
czarny20
nie wiem czy wiesz ale zawodnicy nie mają nic do gadania, nie płaci im sie grubej kasy za miętolenie jęzorkiem tylko za umiejętności pokazywane na boisku ;> żaqdnego trenera nie interesuje opinia zawodników, może ich wysłuchać ale to wszystko, decyzje i tak on sam podejmie, bo on w głównej mierze jest odpowiedzialny za wyniki ;]
i nie obrażaj Pepa bo na razie na to sobie nie zasłużył ;|
0
;D ;D ;D
GdS również prezentował nieprzeciętną forme podczas presezonu a w sezonie grał (?) wiadomo jak ;]]
0
No własnie, jeśli Etoo odejdzie zastanawiam sie kto na jego miejsce?! Villa, Adebayor, Trezeguet, Torres, Drogba, Toni .. przyszłość tych zawodników jest już oczywista - zostają w swoich klubach, więc nie wiem kto miałby być następcą Samuela, bo nikt spoza tej listy nie dorównuje umiejętnościami Kamerunczykowi! Berbatow? Badzmy poważni ;]]
0
I tak teraz Laporta nie kiwnie nawet palcem więc ta decyzja w przypadku Barcy nic nie zmieni ;?
0
Nie chce mi sie pisać swoich nowych wywodów nt. tego znakomitego grajka więc wkleje spod wcześniejszego newsa a pasuje tutaj idealnie ;>
" ;D niekiedy tak można sie pośmiać z niektórych wypocin .. że hej ;D
masq oczywiście w roli przewodniej xD
uważasz chłopie ze Pedro czy Jeffren nie są chucherkami? No tak, są atletami pokroju EmmaAde ;>> Skoro są tacy znakomici to czemu Frank ich wczesniej nie docenił? 20,21 lat a 17 Bojana to spora różnica ;]] A może nie miał odpowiednich kompetencji hm? I jeszcze jedno .. uważasz że '5 bramek na sezon' jak na takiego zawodnika to mało .. a napisz mi ile bramek w sezonie strzelali Iniesta czy Hleb? Zgadzam sie z xavi1991 z tym że ja dodałbym jeszcze że bije na głowe również Inieste ;> A co do ceny, tak dla twojej wiadomosci cena zawodnika ustalana jest również na podstawie osiągnięć klubowych badz reprezentacyjnych, a jak wiadomo VdV osiągnął w ostatnim czasie więcej niż Silva prawda? ;>>"
aha .. i masq drogi jestem pewien że chciałbys być takim 'gównem' (?) i osiągnąć tyle w tym wieku co David ;]
0
Gojan - całe szczeście że na koncu wypowiedzi postawiłeś minke ;p
0
To Nie dobrze, bardzo nie dobrze, szczególnie dla niego samego. Bedzie sie meczył w tym klubie, podobnie jak Saviola w Realu! Nic z tego dobrego nie wyniknie!
0
;D niekiedy tak można sie pośmiać z niektórych wypocin .. że hej ;D
masq oczywiście w roli przewodniej xD
uważasz chłopie ze Pedro czy Jeffren nie są chucherkami? No tak, są atletami pokroju EmmaAde ;>> Skoro są tacy znakomici to czemu Frank ich wczesniej nie docenił? 20,21 lat a 17 Bojana to spora różnica ;]] A może sie nie miał odpowiednich kompetencji hm? I jeszcze jedno .. uważasz że '5 bramek na sezon' jak na takiego zawodnika to mało .. a napisz mi ile bramek w sezonie strzelali Iniesta czy Hleb? Zgadzam sie z xavi1991 z tym że ja dodałbym jeszcze że bije na głowe również Inieste ;> A co do ceny, tak dla twojej wiadomosci cena zawodnika ustalana jest również na podstawie osiągnięć klubowych badz reprezentacyjnych, a jak wiadomo VdV osiągnął w ostatnim czasie więcej niż Silva prawda? ;>>
cesc - jesli popracujesz nad ortografią nie głupi z ciebie facet wyrosnie ;>>
0
robokochambarce, sciah
jedno nazwisko, słucham ..
0
spodziewał sie ktoś w ogóle innej decyzji?
Adi-Messi
radze iść na pólko przewietrzyć mózg, może akurat bedzie lepiej funkcjonował ..
0
Kid A
idz człowieku sie kompromitować na inną stronke bo ta nie jest przeznaczona do tego celu !! Już mamy tutaj jednego nieuleczalnie chorego i on nam wystarczy!
Pomijając fakt że gówno wiesz o przeszłosci Etoo to twoja wypowiedz jakoby to Real wykształcił jego talent [bo tak zrozumiałem z twoich wypocin] jest dla mnie oznaką niedorozwoju paranormalnego co najmniej !! kiedy miał go niby wykształcić - za ten 1 sezon niecały? I za te ogony [lub nawet ich brak] które grywał?
0
Podobno negocjacje idą w stopniu zaawansowanym wiec teraz czekam tylko na oficjalne info i skład bedzie już prawie skompletowany ;>>
0
sciah
jemu chyba chodziło o sciąganie z rezerw dopiero po określonym roku życia ;?